Jak wybrać damskie botki wiązane?

botki szareBotki sznurowane to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli butów, jaki można spotkać w sklepach obuwniczych. Chociaż jest to wzór bardzo klasyczny, jest dostępny w setkach kolorów i projektów. Czasem może to sprawić problem w wyborze, bo przecież wiele z nich jest pięknych i chciałoby się mieć co najmniej kilka par.

Elegancka wygoda

Kobieta, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia, nie chce by działo się ze szkodą na jej wizerunku, codziennych stylizacjach, w których bez względu na okoliczności, chce wyglądać pięknie i kobieco. nie mogąc sobie pozwolić na szpilki w dniu, w którym cały dzień jest na nogach, powinna zdecydować się na damskie botki wiązane w klasycznej ciemnej barwie, na wysokim, lecz płaskim obcasie. Takie buty są wygodne, nie będzie musiała myśleć o ucisku po dłuższym spacerze, ponadto wysoki obcas wydłuży nogi. Botki sznurowane tego rodzaju skomponują się z wygodnymi jeansami, spódnicą, eleganckim płaszczem.

Ekstrawagancka wygoda

Nie każdemu odpowiada klasyczny, nierzucający się w oczy wzór czarnych botków. Wybierając damskie botki wiązane można zdecydować się na kolorowy kwiatowy wzór, którym będzie pokryty materiał, z jakiego wykonano buty. Jest to rozwiązanie dla osób, które preferują wyraziste dodatki. Botki sznurowane w tak radosnym, kwiatowym wzorze z pewnością nadadzą dużo lekkości i pozytywnej aury w stylizacji, zwłaszcza w obliczu chmurnych jesienno-zimowych dni.

Młodzieżowy szyk

Damskie botki wiązane mają także swoje wersje dedykowane młodzieży, która przecież też prowadzi aktywny tryb życia i potrzebuje wygodnych, ale i modnych butów. Botki z nitami idealnie nadadzą się dla osób, które preferują rockowe dodatki. Różnego rodzaju motywy związane z modnymi zespołami czy filmami zachęcają młode kobiety, do zakupu butów.